Category Archives: info

KARNEVAL

      Žádné komentáře u textu s názvem KARNEVAL

Vážení rodiče, v pátek 17.2.2023 se v dopoledních hodinách uskuteční karneval pro děti. Karneval bude probíhat v jednotlivých třídách bez přítomnosti rodičů. Čeká nás: promenáda masek dětská diskotéka spousta zábavných her a soutěží Sponzorské dary, nejlépe v podobě zdravého mlsání, jsou vítány. Děkujeme.

Sleva na dani

Rodiče mohou uplatnit slevu na dani ve výši prokázaných výdajů za umístění dítěte v MŠ – tedy za školné. Výdaj za stravu není považován za výdaj za umístění dítěte. Výše slevy se odvozuje od minimální mzdy a bude možné ji uplatnit za kalendářní rok 2022. Slevu bude moci uplatnit jeden z rodičů buď u zaměstnavatele nebo v daňovém přiznání. Formulář si vytiskněte, vyplněný doneste do MŠ, kde Vám ho potvrdíme. Formulář ke stažení zde: Potvrzení o výši… Read more »

Poděkování

Vážení rodiče, do fotogalerie byly přidány fotografie z charitativního jarmarku. Ten byl uspořádán pro dceru naší kolegyně Nikolku, která se již podruhé pere se zákeřnou nemocí. Díky Vaší podpoře, kdy jste přinášeli velké množství výrobků k prodeji, Vaší štědrosti při prodeji samotném i velkorysým peněžitým darům, byl výtěžek jarmarku neuvěřitelných 58.137,- Kč. Obnos si s upřímným přáním brzkého uzdravení převzala… Read more »

ORGANIZAČNÍ POKYNY K LYŽAŘSKÉMU VÝCVIKU

Odjezd od hlavní budovy v 7:35 hod. Svačinu a pitný režim zajišťuje MŠ. Děti, které se zúčastní výcviku se budou scházet v hlavní budově MŠ ve třídě Sluníčka, ostatní děti budou docházet do vedlejší budovy do třídy Rybičky. Po návratu z výcviku budou děti opět ve svých třídách. Všechny věci na lyžařský výcvik (rukavice, čepice aj.) musí být podepsané, za… Read more »

Za poznáním cez hranice – bez hranic

Vážení rodiče, dne 14.12.2022 děti třídy Sluníčka a Rybičky pojedou v rámci projektu „Za poznáním cez hranice – bez hranic“ do Považské Bystrice, kde navštívíme spřátelenou mateřskou školu, která pro nás připraví program o poznávání lidových tradic. Celodenní strava je pro děti zajištěna, tento den budou děti ze stravování v MŠ odhlášeny. Do batůžku dětem přibalte malé pití a nějaké malé… Read more »

VÁNOČNÍ BESÍDKY

Po správné zobrazení příspěvek otevřete. Vážení rodiče, sourozenci, babičky a dědečkové, srdečně Vás zveme na vánoční tvoření a besídky Vašich dětí. Vánoční tvoření, které proběhne v pondělí 12.12.2022 si pro Vás připravila třídy Kuřátka. Vánoční besídky proběhnu následovně: 13.12.2022 Sluníčka 15.12.2022 Rybičky 16.12.2022 Broučci Tvoření i besídky začínají v 15:30 hod. Těšíme se na Vaši účast.

JAK JE DŮLEŽITÉ ČÍST DĚTEM OD ÚTLÉHO VĚKU

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na besedu s novodobou dětskou spisovatelkou Miluškou Štefanovou. Beseda bude věnována otázce „Jak vybrat správnou knihu pro daný věk“,  přiblíží Vám pozitivní účinky četby na vývoj dítěte a v neposlední řadě zde bude představena nová kniha autorky „Kompostníček a jeho přátelé“. Beseda je pro Vás zdarma (hrazeno z projektu Podpora předškolního vzdělávání v MŠ HALENKOV –… Read more »