Category Archives: info

Zmeškaný den lyžařského kurzu

Vážení rodiče, tímto se omlouvám za vzniklou situaci dne 21.1.2020, kdy děti nemohly absolvovat lyžařský výcvik z důvodu mimořádného uzavření provozu MŠ, kdy došlo k násilnému vniknutí neznámého pachatele do budovy a následnému vyšetřování policií ČR. Dotazovala jsem se vedoucí lyžařského výcviku na kompenzaci za zmeškaný den a bylo mi řečeno, že žádná kompenzace se neprovádí. Učinila jsem další kroky,… Read more »

POZVÁNKA na Charitativní jarmark

Vážení rodiče, srdečně vás zveme na již tradiční charitativní jarmark, který se uskuteční ve středu 27.11. ve tříbě Broučků, a to v době od 15:00 do 18:00 hodin. Letošní jarmarku je věnován Nikolce, která onemocněla leukémií a výtěžek přispěje na její léčbu. Proto otevřete svoje srdce, vezměte rodinu, své blízké a přátele a přijďte přispět na dobrou. Těšíme se na… Read more »

Pojďte si zasoutěžit s akcí „Dřevorosty Josefa Heji“

Vážení rodiče, v sobotu 7.9.2019 pořádá obec Halenkov akci „Dřevorosty Josefa Heji“. V rámci této akce se děti mateřské školy můžou zúčastnit soutěže  – malování na dřevo. Akce se koná v prostorách před Obecním úřadem a začíná v 9:00 hod., do samotné soutěže se děti mohou zapojit od 10:00 hod. V případě nepříznivého počasí se aktivity přesunou do Lidového domu…. Read more »

UMÍSTĚNÍ DĚTÍ DO TŘÍD

Vážení rodiče, po prázdninách se naše mateřská škola opět otevře v pondělí 2. září. Pro připomenutí, do které třídy vaše dítko přivést, můžete nahlédnout do přiložených seznamů. Pro rodiče nově příchozích dětí připomínáme i provoz provoz mateřské školy, který začíná v 6:15 a končí v 15:45. Přejeme krásné prožití zbytku prázdnin a příští týden na viděnou. Rozdělení dětí do tříd… Read more »