Daily Archives: 2 března, 2021

Distanční vzdělávání – doplnění

Kompletní materiál  distančního vzdělávání na tento týden naleznete zde Distanční vzdělávání 1.3.-5.3.2021 (pro správné zobrazení odkazu otevřete příspěvek). Aktivity jsou plánovány ve blocích tak, jak bychom toto téma probírali ve školce (příprava k zápisu), samozřejmě vše přizpůsobte svým časovým možnostem. Stále platí, pokud nemáte možnost vlastního tisku, lze se individuálně domluvit na předání materiálů v MŠ, v takovémto případě volejte… Read more »

LOGOPEDIE – webinář pro rodiče

Vážení rodiče, jménem Speciálně pedagogického centra ve Valašském Meziříčí si Vás dovolujeme pozvat na webinář   „JAK USNADNIT DÍTĚTI S VADOU ŘEČI NÁSTUP DO 1. TŘÍDY“, který proběhne v úterý 16.3.2021 v on-line prostředí Microsoft Teams. Program bude zaměřen na problematiku přizpůsobení se dítěte v novém prostředí, jak mu může být rodič nápomocen či co vše by mělo dítě před nástupem do 1. třídy zvládnout…. Read more »

Facebooková skupina školky

Vážení rodiče, rozhodli jsme se založit facebookovou skupinu naší mateřské školy, kde budou stejně jako zde na webu uveřejňovány aktuality. Cílem bylo vytvoření prostoru ke sdílení informací, materiálů a inspirace ze strany nás, tedy mateřské školy k Vám, ale i mezi vámi navzájem. Nebojte se ptát, zakládat diskuse, pochlubit se nějakou fotkou atd. Uvítáme, když se zapojíte. Skupina je uzavřená… Read more »

Distanční vzdělávání

Materiály distanční výuky budou umísťovány 1-2x týdne zde na webové stránky. Materiály je potřeba vytisknout.  V případě, že tuto možnost nemáte, lze se domluvit na individuálním předání v MŠ (v takovémto případě volejte nebo pište na tel. číslo 731912661). Děti s povinným předškolním vzděláváním mají v tomto případě povinnost se distančně vzdělávat.  Dokument ke stažení zde: Distanční vzdělávání 1.3.-5.3.2021  (tento… Read more »

Brzy půjdu k zápisu

Vážení rodiče, pomalu se blíží zápis do základní školy, ať už budou zápisy formální anebo proběhnou tak, jak jsme zvyklí, zatím nikdo netuší. Touto cestou Vám nabízíme materiál Brzy pujdu k zapisu, ve kterém naleznete spoustu užitečných informací i přehled toho, co by dítě do určité míry mělo zvládnout před nástupem do základní školy. Součástí dokumentu jsou i typy úkolů… Read more »