Category Archives: Akce MŠ

Beseda s psycholožkou Mgr. Alenou Střelcovou

Milí rodiče, máte někdy pocit, že si vaše dítě dělá, co chce, odmlouvá a poslechne, jen když se mu to hodí? Připadá vám, že je to někdy už nad vaše síly? Pokud ANO, přijďte si v pondělí 10. června v 15:30 poslechnout názory a rady paní psycholožky Aleny Střelcové, která se bude blíže věnovat tématu „Nastavení hranic ve výchově“. Beseda… Read more »

Vývoj řeči u dětí předškolního věku a jeho odchylky v praxi

Zvema vás na setkání rodičů, které bude zaměženo na rozvoj a nápravu řeči u dětí. Setkání je určeno především rodičům dětí, které logopedii doposud nenavštěvují. Dozvíte se více o tom, jak se s dětmi v lekcích logopedie pracuje a také zde získáte náměty na domácí procvičování. Vy, kteří již máte tušení, že vaše dítě bude logopedickou péči nabízenou naší mateřskou… Read more »

Kdy je dítě připraveno na vstup do MŠ

Jste rodičem dítěte, které by mělo v září nastoupit do mateřské školy? Chcete si být jisti, že je vaše dítě na tento milník připraveno? Přijďte na besedu, která se tomuto tématu bude věnovat. Beseda se uskuteční 25.4. v 15:45 ve třídě Sluníček. Besedu povede PaedDr. Hana Koňaříková, která má s dětmi dlouholetou praxi, ať už jako diagnostik pedagogicko-psychologické poradny či jako učitelka… Read more »

Divadelní představení v měsíci březnu

V pátek 15. března se děti ze třídy Sluníček a Rybiček zúčastnily divadelního představení na Hovězí, které bylo pořádáno v rámci akce „DNY VALAŠSKÉHO DIVADLA V HOVĚZÍ“. Jednalo se o pohádku „ČERT NIKDY NESPÍ“  v podání dětského souboru Minidrama Valašská Bystřice. Cena představeni byla 50 Kč na dítě + cena za dopravu. Dále v pondělí 25. března naši MŠ navštívilo… Read more »

Charitativní jarmark pro Pepíka

Vážení rodiče, na základě zkušenosti z loňského charitativního jarmarku, do kterého jste se zapojili v ohromném měřítku, se naše mateřská škola rozhodla takovýto jarmark uspořádat i letos. JAK SE ZAPOJIT Rodiče, kteří mají chuť se zapojit, sami nebo společně s dětmi vyrobí „něco“, co bude na jarmarku zpeněženo, kreativitě se meze nekladou. Přijímání výrobků bude probíhat od 19. 11. do 3. 12…. Read more »

TÝDEN NABITÝ AKCEMI

Minulý den se dětí naší školky zúčastnily hned tří zážitkových akcí. Nejprve nás ve středu navštívil místní sbor dobrovolných hasičů, na zahradě si děti mohly prohlédnou hasičskou techniku i výzbroj a vše si mohly vyzkoušet. Následující den se děti zúčastnily kouzelnického představení, kde zažily spoustu zábavy a do třetice k nám v pátek zavítal pan sokolník s programem a ukázkou… Read more »