Category Archives: Akce MŠ

JAK JE DŮLEŽITÉ ČÍST DĚTEM OD ÚTLÉHO VĚKU

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na besedu s novodobou dětskou spisovatelkou Miluškou Štefanovou. Beseda bude věnována otázce „Jak vybrat správnou knihu pro daný věk“,  přiblíží Vám pozitivní účinky četby na vývoj dítěte a v neposlední řadě zde bude představena nová kniha autorky „Kompostníček a jeho přátelé“. Beseda je pro Vás zdarma (hrazeno z projektu Podpora předškolního vzdělávání v MŠ HALENKOV –… Read more »

VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ rodičů s dětmi

Milí rodiče, přijdtě s námi přivítat jaro a vyrobit si velikonoční děkoraci. Kuřátka:pondělí 4.4.2022 v 15:30 Broučci: středa 6.4.2022 v 15:30 Sluníčka: čtvrtek 7.4.2022 v 15:30 Rybičky: čtvrtek 7.4.2022 v 15:30 S sebou přineste dobrou náladu a chuť si něco vyrobit se svými dětmi. Za materiál k tvoření bude odečtena částka ve výši 50,- Kč z kulturního fondu. Těším se… Read more »

Beseda s psycholožkou Mgr. Alenou Střelcovou

Milí rodiče, máte někdy pocit, že si vaše dítě dělá, co chce, odmlouvá a poslechne, jen když se mu to hodí? Připadá vám, že je to někdy už nad vaše síly? Pokud ANO, přijďte si v pondělí 10. června v 15:30 poslechnout názory a rady paní psycholožky Aleny Střelcové, která se bude blíže věnovat tématu „Nastavení hranic ve výchově“. Beseda… Read more »

Vývoj řeči u dětí předškolního věku a jeho odchylky v praxi

Zvema vás na setkání rodičů, které bude zaměženo na rozvoj a nápravu řeči u dětí. Setkání je určeno především rodičům dětí, které logopedii doposud nenavštěvují. Dozvíte se více o tom, jak se s dětmi v lekcích logopedie pracuje a také zde získáte náměty na domácí procvičování. Vy, kteří již máte tušení, že vaše dítě bude logopedickou péči nabízenou naší mateřskou… Read more »

Kdy je dítě připraveno na vstup do MŠ

Jste rodičem dítěte, které by mělo v září nastoupit do mateřské školy? Chcete si být jisti, že je vaše dítě na tento milník připraveno? Přijďte na besedu, která se tomuto tématu bude věnovat. Beseda se uskuteční 25.4. v 15:45 ve třídě Sluníček. Besedu povede PaedDr. Hana Koňaříková, která má s dětmi dlouholetou praxi, ať už jako diagnostik pedagogicko-psychologické poradny či jako učitelka… Read more »

Divadelní představení v měsíci březnu

V pátek 15. března se děti ze třídy Sluníček a Rybiček zúčastnily divadelního představení na Hovězí, které bylo pořádáno v rámci akce „DNY VALAŠSKÉHO DIVADLA V HOVĚZÍ“. Jednalo se o pohádku „ČERT NIKDY NESPÍ“  v podání dětského souboru Minidrama Valašská Bystřice. Cena představeni byla 50 Kč na dítě + cena za dopravu. Dále v pondělí 25. března naši MŠ navštívilo… Read more »