Author Archives: Marie Billová

DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Rodiče předškoláků, zbystřete! Dle školského zákona je mateřská škola, v níž došlo k omezení provozu povinna zajistit distanční výuku pro děti v posledním roce předškolního vzdělávání. Proto byl pro děti připraven soubor námětů, prostřednictvím nichž se můžou rozvíjet dle požadavků Rámcového vzdělávacího programu. Ten je členěn do pěti oblastí a dítě by se mělo zdokonalovat v každé z nich. Chápeme, že v domácích podmínkách nemáte k dispozici… Read more »

OŠETŘOVNÉ

      Žádné komentáře u textu s názvem OŠETŘOVNÉ

Vážení rodiče, na stránkách Ministerstva práce a sociálních věcí je uveřejněn nový formulář žádosti o ošetřovné. Nicméně není ukončen legislativní proces zákona, který upravuje podmínky poskytování ošetřovného při současné epidemii, zákon by měl být v nejbližší době projednávat Senát. O podmínkách vás budeme informovat zde na webových stránkách MŠ, popřípadě sledujte web MPSV. Potřebné odkazy: Formulář žádosti: https://eportal.cssz.cz/fas/formservice/filler.open?DocID=907595136 Návod jak vyplnit:… Read more »

UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

Oznamujeme rodičům, že z důvodu výskytu onemocnění Covid-19 a v rámci prevence proti dalšímu šíření této nemoci, bude Mateřská škola Halenkov po projednání se zřizovatelem OD PONDĚLÍ 26.10. 2020 až DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA. Informace o další průběhu, stejně jako informace o možnosti čerpání ošetřovného, budou zveřejněny v nejbližší době.  Děkujeme za pochopení. Přejeme vám všem pevné zdraví a snad se brzy… Read more »

OZNÁMENÍ

      Žádné komentáře u textu s názvem OZNÁMENÍ

Informujeme rodiče, že se v naší MŠ objevilo podezření na výskyt onemocněné Covid-19. Nyní se vyčká na výsledek testu a případné vyjádření KHS Zlín. Touto informací v žádném případě nechceme šířit paniku, ale pokládáme za správné, vás o této situaci informovat. I nadále dbejte zvýšené hygieny, do budovy vstupujte pouze s rouškou, desinfikujte si ruce, nevstupujte do třídy. Věnujte zvýšenou pozornost příznakům… Read more »

OZNÁMENÍ

      Žádné komentáře u textu s názvem OZNÁMENÍ

(Pro plné zobrazení příspěvek otevřete kliknutím na nadpis.) Vážení rodiče, V rámci proticovidových opatření vás žádáme, abyste nevstupovali do prostor třídy. V případě, že potřebujete mluvit s paní učitelkou, přivolejte si ji do šatny. Dále žádáme, aby děti omezily nošení hraček z domova. Věnujte zvýšenou pozornost příznakům infekčního onemocnění u vašeho dítěte – voďte jen zdravé a doléčené děti. I nadále dbejte zvýšené… Read more »

Stravování

      Žádné komentáře u textu s názvem Stravování

UPOZORNĚNÍ: ke dni 15.9. vám budeme poprvé strhávat platbu za stravné a školné za měsíc září. Překontrolujte si, prosím, zda jste si v bance zřídili „svolení k inkasu“. Pokud jste ještě neoznámili číslo vašeho bankovního účtu, učiňte tak, prosím, co nejdřív u vedoucí stravování.

Rozdělení dětí do tříd

Prázdniny nám pomalu končí a určitě jste zvědaví, do které třídy 1. září své dítko povedete. Na následujících odkazech jsou k nahlédnutí seznamy dětí rozdělených do jednotlivých tříd. (Pro správné zobrazení otevřete příspěvek kliknutím na nadpis.) seznam dětí KUŘÁTKA seznam dětí BROUČCI seznam dětí SLUNÍČKA seznam dětí RYBIČKY