Author Archives: Marie Billová

Schůzka pro rodiče

      Žádné komentáře u textu s názvem Schůzka pro rodiče

Pro správné zobrazení otevřete příspěvek kliknutím na nadpis. Vážení rodiče, zveme Vás na úvodní informační schůzku, která se bude konat dne 8.7.2021 v hlavní budově mateřské školy, ve třídě Sluníčka v 15:30 hodin.  Program schůzky: Úvodní slovo PaedDr. H. Koňaříkové „ Lehký vstup do MŠ“ Seznámení se zaměstnanci MŠ Denní režim v MŠ Práce s předškolními dětmi Adaptace a potřeby dětí Školní… Read more »

Výlet do ZOO

      Žádné komentáře u textu s názvem Výlet do ZOO

Vážení rodiče a milé děti, v úterý 29. 6. 2021 se pro třídy Broučků, Sluníček a Rybiček uskuteční výlet do ZOO Lešná. Autobus bude vyjíždět přímo od školky a to v 7:30. Předpokládaný návrat je plánován na 14:30 – 15:00. Co dětem zabalit do batůžku: pláštěnku menší láhev pití drobnou sladkost (vyhněte se čokoládovým cukrovinkám) Svačina, oběd v podobě řízku s chlebem i pitný režim… Read more »

Logopedie

      Žádné komentáře u textu s názvem Logopedie

INFO: Logopedie proběhne v dopoledních hodinách ve středu 12.5. a ve čtvrtek 13.5., bez přítomnosti rodičů. Pokud dítě nebude v MŠ přítomno, můžete přinést logopedický sešit a vhodit jej do boxu před vchodem, paní učitelka doplní cvičení a připraví sešit k vyzvednutí na stejné místo. Další termín logopedie je stanoven na středu 26.5. a čtvrtek 27.5. od 13:30 do 16:00,… Read more »

Otevření MŠ

      Žádné komentáře u textu s názvem Otevření MŠ

Vážení rodiče, přestože se mateřská škola otevírá, nesmíme zapomínejme na opatrnost. Žádáme o opatrnost především vás rodiče. Děti se na rozdíl od zaměstnanců nebudou již od pondělí testovat, pokud tedy máte podezření, že se vaše dítě dostalo do kontaktu s covid pozitivní osobou, stáhněte jej ze školky, jakmile to bude možné. Chápejte to prosím tak, že chceme předejít dalšímu uzavření… Read more »