Monthly Archives: Leden 2023

Sleva na dani

Rodiče mohou uplatnit slevu na dani ve výši prokázaných výdajů za umístění dítěte v MŠ – tedy za školné. Výdaj za stravu není považován za výdaj za umístění dítěte. Výše slevy se odvozuje od minimální mzdy a bude možné ji uplatnit za kalendářní rok 2022. Slevu bude moci uplatnit jeden z rodičů buď u zaměstnavatele nebo v daňovém přiznání. Formulář si vytiskněte, vyplněný doneste do MŠ, kde Vám ho potvrdíme. Formulář ke stažení zde: Potvrzení o výši… Read more »

Poděkování

Vážení rodiče, do fotogalerie byly přidány fotografie z charitativního jarmarku. Ten byl uspořádán pro dceru naší kolegyně Nikolku, která se již podruhé pere se zákeřnou nemocí. Díky Vaší podpoře, kdy jste přinášeli velké množství výrobků k prodeji, Vaší štědrosti při prodeji samotném i velkorysým peněžitým darům, byl výtěžek jarmarku neuvěřitelných 58.137,- Kč. Obnos si s upřímným přáním brzkého uzdravení převzala… Read more »

ORGANIZAČNÍ POKYNY K LYŽAŘSKÉMU VÝCVIKU

Odjezd od hlavní budovy v 7:35 hod. Svačinu a pitný režim zajišťuje MŠ. Děti, které se zúčastní výcviku se budou scházet v hlavní budově MŠ ve třídě Sluníčka, ostatní děti budou docházet do vedlejší budovy do třídy Rybičky. Po návratu z výcviku budou děti opět ve svých třídách. Všechny věci na lyžařský výcvik (rukavice, čepice aj.) musí být podepsané, za… Read more »