Monthly Archives: Prosinec 2020

OŠETŘOVNÉ

      Žádné komentáře u textu s názvem OŠETŘOVNÉ

Na přiložených odkazech naleznete formulář žádosti i návod jak jej vyplnit. Formulář vyplňte online a vytiskněte jej, popřípadě vyplňte ručně a odevzdejte svému zaměstnavateli. Do důvodu uzavření, prosím, uveďte toto: „Mimořádné opatření proti epidemii, uzavření z nařízení KHS Formulář žádosti:https://eportal.cssz.cz/web/portal/tiskopisy-zoppd-m  (vpravo políčko „vyplnit tiskopis“) Návod jak vyplnit: Návod jak vyplnit formulář žádosti o ošetřovné

Otevření MŠ

      Žádné komentáře u textu s názvem Otevření MŠ

V pondělí 21.12. se mateřská škola otevírá. Žádáme rodiče, aby v případě zájmu děti na období od 21.12. do 23.12. PŘIHLÁSILI. Děti přihlašujte na následujících kontaktech nejpozději do čtvrtka 17.12.  Pro třídu Kuřátka a Broučci volejte nebo pište na tel. číslo: 734 484 670. Pro třídu Sluníčka a Rybičky volejte nebo pište na tel. číslo: 731 912 661. Děkujeme.

Distanční vzdělávání 3

Vážení rodiče, nové náměty distanční výuky naleznete v levém bočním menu pod záložkou Distanční vzdělávání 3 (12/2020). Dokument je určen především předškolákům, ale mohou jej využít  i rodiče mladších dětí, spoustu aktivit jistě děti zvládnout. Děti které jsou nemocné samozřejmě aktivity plnit nemusí.