Monthly Archives: Červen 2017

Odpoledne s myslivci

V pátek 30. 6. 2017 v 16:00 hod. se na školní zahradě uskuteční akce pro rodiče a děti Odpoledne s myslivci, která byla naplánována již na 16. 6., ale kvůli nepříznivému počasí byla zrušena. Pro děti budou přichystána stanoviště s plněním úkolů, týkající se znalostí přírody. Na závěr je připraveno opékání špekáčků (prosím, přineste si každý vlastní), pití je zajištěno. Akce bude završením školního… Read more »

Nové fotografie – mateřinkový výlet do Vyškova

Děti z třídy Broučků, Sluníček a Rybiček se v měsíci červnu zúčastnily mateřinkového výletu do Vyškova. Zde jsme navštívili DINOPARK, v kterém jsme se přenesli do doby druhohor a ZOOPARK, kde se děti setkaly s domestikovanými zvířaty z celého světa. Součástí zooparku byla i prohlídka dobového HANÁCKÉHO STATKU, který nabízel spoustu zajímavých expozic. Fotografie z této akce byly přidány do fotogalerie.

Odpoledne s myslivci

V pátek 16. 6. 2017 v 16:00 hod. je na školní zahradě pro rodiče s dětmi připravena akce ve spolupráci s myslivci. Pro děti budou přichystána stanoviště s plněním úkolů, týkající se znalostí o přírodě. Na závěr je připraveno opékání špekáčků (prosím, přineste si každý vlastní), pití je zajištěno. Tímto jste srdečně zváni.  

Informace k výletu

V úterý 13.6. se děti třídy Broučků, Sluníček a Rybiček zúčastní mateřinkového výletu do DinoParku ve Vyškově. Odjezd je naplánován na 7:30 hod., sraz se koná u pošty v 7:15 hod., pokud toto není možné, doveďte děti do MŠ, nejpozději však do 7:00 hod., učitelky děti na místo srazu převedou. Důležité: – nahlásit třídní učitelce stav dítěte (jak snáší jízdu autobusem,… Read more »