Monthly Archives: Duben 2017

Nové fotografie – Velikonoční tvoření s rodiči

Třidy Broučci, Sluníčka a Rybičky pořádaly pro děti a jejich rodiče Velikonoční tvoření. Děti společně s rodiči zdobily perníčky, barvily vajíčka, pletly pomlázky a tvořily spoustu dalších velikonočních předmětů a ozdůbek. Fotografie jednotlivých tříd z této akce byly přidány do fotogalerie. Všem zúčastněným rodičům srdečně děkuje za pěkné odpoledne.

Nové fotografie – Návštěva základní školy

Do fotogalerie byly přidány nové fotografie z návštěvy základní školy. Třídy Sluníček a Rybiček se před vlastním zápisem byly podívat v prvních třídách, kde jim prvňáčci předvedli, jak už umí číst i počítat, pustili je k sobě do lavic, ukázali jim slabikáře, složky s číslicemi, školní tašky i pouzdra. Předškoláci si mohli vyzkoušet i některé z aktivit školáků – vyhledávali písmenka, řadili číselnou řadu… Read more »

Zápis dětí do mateřské školy na šk. rok 2017/2018

Vážení rodiče, zápisy dětí k předškolnímu vzdělávání do školního roku 2017/2018 budou probíhat 3. a 4. května. Podrobnější informace o přijímání dětí naleznete v sekci ORGANIZACE → PŘIJÍMÁNÍ DĚTÍ. Žádost o přijetí si můžete vyzvednout v mateřské škole nebo si ji stáhnout zde ze SOUBORY KE STAŽENÍ. Vyplněné žádosti bude paní ředitelka přijímat v uvedených dnech a to od 8:00 do… Read more »