Category Archives: Nezařazené

ZÁPIS DĚTÍ DO MŠ

Zápis k předškolnímu vzdělávání na školní rok 2022/2023 bude probíhat v termínu 11.5. a 12.5. 2022 v čase od 15:30 do 17:00 hod. v kanceláři ředitelky MŠ. Potřebné informace i samotnou žádost o přijetí naleznete přímo zde: PŘIJÍMÁNÍ DĚTÍ – Mateřská škola Halenkov nebo v záložce ORGANIZACE – PŘIJÍMÁNÍ DĚTÍ. Pro uprchlíky z Ukrajiny bude otevřen speciální termín zápisu, a… Read more »

Navýšení limitu u inkasa

Žádáme rodiče o navýšení limitu inkasa pro platby školného a stravného z 1300 Kč na 1500Kč. A to na základě dodatku vyhlášky č. 107/2005 Sb. o školním stravování, která s platností od 1.9.2021 zvedá cenu stravného. Více o cenách naleznete zde: PROVOZNÍ ŘÁD ŠKOLNÍ JÍDELNY – Mateřská škola Halenkov. Děkujeme.

Výlet do ZOO

      Žádné komentáře u textu s názvem Výlet do ZOO

Vážení rodiče a milé děti, v úterý 29. 6. 2021 se pro třídy Broučků, Sluníček a Rybiček uskuteční výlet do ZOO Lešná. Autobus bude vyjíždět přímo od školky a to v 7:30. Předpokládaný návrat je plánován na 14:30 – 15:00. Co dětem zabalit do batůžku: pláštěnku menší láhev pití drobnou sladkost (vyhněte se čokoládovým cukrovinkám) Svačina, oběd v podobě řízku s chlebem i pitný režim… Read more »

Distanční vzdělávání – doplnění

Kompletní materiál  distančního vzdělávání na tento týden naleznete zde Distanční vzdělávání 1.3.-5.3.2021 (pro správné zobrazení odkazu otevřete příspěvek). Aktivity jsou plánovány ve blocích tak, jak bychom toto téma probírali ve školce (příprava k zápisu), samozřejmě vše přizpůsobte svým časovým možnostem. Stále platí, pokud nemáte možnost vlastního tisku, lze se individuálně domluvit na předání materiálů v MŠ, v takovémto případě volejte… Read more »

LOGOPEDIE – webinář pro rodiče

Vážení rodiče, jménem Speciálně pedagogického centra ve Valašském Meziříčí si Vás dovolujeme pozvat na webinář   „JAK USNADNIT DÍTĚTI S VADOU ŘEČI NÁSTUP DO 1. TŘÍDY“, který proběhne v úterý 16.3.2021 v on-line prostředí Microsoft Teams. Program bude zaměřen na problematiku přizpůsobení se dítěte v novém prostředí, jak mu může být rodič nápomocen či co vše by mělo dítě před nástupem do 1. třídy zvládnout…. Read more »

OZNÁMENÍ

      Žádné komentáře u textu s názvem OZNÁMENÍ

Vážení rodiče, na základě zjišťování potřeby rodičů umístit své děti do mateřské školy bylo rozhodnuto o prodloužení uzavření MŠ. Nutnou potřebu děti umístit mělo pouze šest rodičů, kterým se tímto velmi omlouváme, provoz v tomto režimu není možný. Zároveň velmi děkujeme rodinám, které se rozhodly služby mateřské školy nevyužít a tráví čas s dětmi doma, byť to někdy není v této… Read more »