Category Archives: Nezařazené

INFORMATIVNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE NOVĚ PŘIJATÝCH DĚTÍ

Dne 11.6.2019 v 15:30 hod. proběhne v hlavní budově MŠ, třída Sluníčka, informativní schůzka pro rodiče přijatých dětí k předškolnímu vzdělávání na školní rok 2019/2020. Program: Seznámení se „Školním vzdělávacím programem“ Seznámení se školním řádem Informace třídních učitelek Informace o stravováníVyzvednutí Rozhodnutí o přijetí dítěte k PV, tiskopisy k vyplnění Co děti potřebují při nástupu do MŠ Diskuze

Uplynulý měsíc

V únoru byl největší a nejočekávanější akcí Karneval, který si děti náramně užily. (fotky v albu) Dále naši MŠ navštívilo maňáskové divadélko Rolničky z Hodonína. Již dobře známe postavičky Krtečka, Kašpárka a jejich kamarády děti s radostí přivítaly. A do třetice – třídy Broučků, Sluníček a Rybiček navštívily základní školu, kde probíhal „Maraton her“, tímto děkujeme za pozvání a těšíme se… Read more »

INFO lyžařský kurz

Odjezd v 8:00  od MŠ, plánovaný příjezd mezi 12:00 a 12:15. Svačinka a pitný režim jsou zajištěny. Nezapomeňte, že veškeré vybavení musí být řádně podepsané, doporučujeme označit i rukavice, kukly, čepice atd. Dále nezapomeňte odevzdat potvrzení o seřízení lyžařské výbavy (v případě, že bude mít dítě vlastní). Děkujeme

Nové fotografie – Spinkání ve školce

Jako každý rok, tak i letos se pro děti nejstarších tříd konalo spinkání ve školce. Děti zažily spoustu legrace a společné zábavy. Děti si také vyzkoušely svou statečnost, při stezce odvahy i samotném spinkání ve třídách. Fotografie ze spinkání Sluníček i Rybiček byly přidány do fotogalerie.

Výsledky přijímacího řízení a další informace

Seznam přijatých dětí k předškolnímu vzdělávání na školní rok 2017/2018 nalezte zde Přijaté děti k předškolnímu vzdělávání na školní rok 2017-2018. Zákonný zástupce přijatého dítěte se dostaví do 31.5.2017 do MŠ Halenkov (hlavní budova), kde si může vyzvednout rozhodnutí o přijetí, evidenční list, přihlášku ke stravování a zmocnění pro odvádění dítěte. Dne 8.6.2017 v 16:00 hodin se bude konat v hlavní… Read more »